Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Tel:0510-85131168

Факс: 0510-83396177

Електронна пошта:wxch@cnchjs.com

Адреса: Luozhou Road, Qianxi місто, Wuxi місто, провінція Цзянсу провінція


Служба гарячої лінії
+86-0510-85131168

Новини

Головна > НовиниЗміст

Звичайні дефекти світла холоднокатані

Легка холоднокатана плоска смужка з широким спектром використання, такими як автомобільне виробництво, електричні вироби, локомотиви та рухомий склад, авіація, прецизійні інструменти, консерви та інше.

Дефекти тріщини краю

Легка холоднокатана плоска збагачення великих включень, що знаходяться на краю, є однією з основних причин індукованої тріщини. Як тонка плита з воронкою, форма всередині потоку, нерівномірність передачі теплопередачі та коливання рівня рідини, ніж традиційний процес безперервного лиття, у процесі лиття часто виникає шлак, частина залишків шлаку. Поверхневі включення формуються на поверхня плити і більші включення осідають на краю плити, в результаті чого збагачуються великомасштабні оксидні включення.

Дефекти тиску на оксид заліза

Легка холоднокатана планка Неповна шкала оксиду заліза прессується в смужку під час подальшої прокатки, щоб викликати дефекти поверхні плити. Вторинна рідина для видалення накипу не відкрита, а інші причини викликано другим тиском шкіри окису заліза в ключ. Результати відстеження дефектів показують, що дефекти зняття оксиду заліза в основному усуваються під час наступного травлення та холодної прокатки, що не впливає на легку холоднокатану квартиру.

Дефекти поверхні

Чорна лінія - як дефекти на поверхні смуги після холодної прокатки. Поверхневі дефекти холоднокатаної смуги головним чином пов'язані з дефектами горячекатаного основного матеріалу, а дефекти на поверхні гарячекатаного плити переважно приховані, і можливість самої холоднокатаної виробничої лінії сама по собі дуже мало.


Пов'язані новини